Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Zwonowice – oferty mieszkań na Śląsku

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Zwonowice

Zwonowice,śląskie

539 000 zł74,81 m² 7 204,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne i funkcjonalne mieszkania - z ogrodem lub balkonem - dostępne są w dwóch wariantach: parter - mieszkania mają powierzchnię 74,81 m2 i składają się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Zwonowice

Zwonowice,śląskie

498 000 zł68,85 m² 7 233,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy - to mieszkanie oferuje wygodę życia blisko natury, w sąsiedztwie lasów i terenów rekreacyjnych, z dala od miejskiego hałasu. To ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice(Zwonowice + 25 km)

713 265 zł67,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,93 m2 usytuowane w kameralnym, zakończonym Pierwszym Etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59,30 m² 9 527,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z dwoma tarasami i widokiem na zieleń | 59,3 m | Ligota / Kuźnia Ligocka Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Staszica,Jastrzębie-Zdrój(Zwonowice + 25 km)

1 400 zł55,70 m² 25,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę najmu okazjonalnego, mieszkania 3-pokojowego o pow. 55,70 mkw., położonego na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym położonym w Jastrzębiu-Zdroju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3, rybnik, wyzwolenia, 1600zł przytulne I słoneczne Do wynajęcia całkowicie umeblowane mieszkanie w Rybniku przy ul. Wyzwolenia. - powierzchnia 45m2, - 2 odrębne pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Bajana

Gliwice(Zwonowice + 25 km)

501 075 zł58,95 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,88 m , położone w samym sercu Gliwic. To lokalizacja poszukiwana przez najbardziej wymagających klientów łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Popielów,Rybnik(Zwonowice + 9 km)

439 000 zł72 m² 6 097,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe apartamenty Z widokiem na łąkę :) oferta tylko W naszym biurze! został ostatni apratment - na pierwszym piętrze - lewa strona! W odległości ok 6 km od centrum Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł71,34 m² 9 517,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe unikatowe mieszkanie Z balkonem Jeśli masz ochotę na więcej zdjęć i rzut lokalu napisz do mnie na whatsapp Są mieszkania i są miejsca z duszą. Jeśli kochasz kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł71,59 m² 6 076,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m , położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł30 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 30 m , usytuowanego w sercu Gliwic, w bloku usytuowanym w niezwykle dogodnej lokalizacji. Ta wyjątkowa.